Üzleti vezető

Multinacionális partnerünkhöz keresünk üzleti vezető pozícióba új munkatársat. Partnerünk biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.

Feladatok
  • Meglévő üzletkötői csoport és ügyfélszolgálat vezetése, felügyelete
  • Létszámfejlesztés
  • Napi teendőkkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Heti jelentések küldése a vezetőség számára

  • Értékesítési és vezetői területen min. 2-3 éves tapasztalat
  • Diploma vagy MNB Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga megléte
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte
  • Meglévő vagy most induló egyéni / társas vállalkozás
  • Magabiztos, ambíciózus személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Támogató háttér, infrastruktúra használat biztosítása

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Rugalmas

Bruttó bér
Megegyezés szerint, br. 900.000 Ft/hó

Budapest
Budapest és Pest megye

Megjegyzés
A pozíció vállalkozói létformával tölthető be.

Jelentkezésedhez küldd el fényképes önéletrajzod a következő email címre: karrier@mads.hu ; A tárgy mezőben jelöld: üzleti vezető