Szigetelő munka Franciaországban

Tapasztalattal rendelkező munkavállalókat keresünk, külső homlokzati hőszigetelésre, Franciaországi munkavégzéssel. Szállás és utazás ingyenesen biztosítva.

Feladatok
  • Külső homlokzati hőszigetelés
  • Vakolás

Feltételek
  • Minimum 1 éves tapasztalat hőszigetelésben
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • A munka vállalása hosszútávon
  • Előny: B. kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

Utazás:

  • Az utazás Tours városába ingyenesen biztosítva Magyarországról távolsági busszal, előre leegyeztetett időpontban
  • A szállás és a munkavégzés helye között szintén ingyenesen biztosítva az utazás, céges autóval

Szállás:

  • A szállás ingyenesen biztosítva Toursban, 1 vagy 2 ágyas szobákban, külön házakban. Mindegyik háznak van külön konyhája, nappalija illetve közös kertje. Felszereltek hűtővel, mosógéppel TV-vel. (Képek a szállásról e-mailben vagy személyesen kérhetők)

Bérezés:

  • 12 euró/nap + 10 euró/munkanap étkezési hozzájárulás (az étkezési hozzájárulást a fizetéssel együtt fizetik)
  • Kifizetés minden ledolgozott hónapot követő hónap elején, utalással
  • Van lehetőség előleget kérni

Munkaidő:

  • H-P között, 8:00-12:00; 13:00-17:00 között, 1 órás ebédszünettel, 39 óra/hét
  • Van lehetőség Szombaton is dolgozni, 7 órás műszakban, de ezt opcionális vállalni

Egyéb:

  • Próbaidő hossza 1 hónap
  • Hazautazás bármikor lehetséges, de saját költségre
  • Franciaországban 5 hét (35 munkanap) fizetett szabadság jár, általában augusztusban, karácsonykor, illetve húsvétkor adják ki ezeket
  • A cég minden szükséges Francia iratot intéz (társadalombiztosítás, francia adószám, szerződés, adminisztráció stb.)
  • Oltás nem kötelező, de ebben az esetben a Franciaországba történő belépéshez szükséges PCR tesztet saját költségre kell elvégeznie a munkavállalónak, illetve a Francia törvények alapján kizárólag munkavégzés céljából hagyhatja el lakóhelyét

Kezdés
Megbeszélés szerint

Munkaidő
8:00-12:00;13:00-17:00 között, 1 órás ebédszünettel, H-P között (39 óra/hét)

Bruttó bér
nettó 12 EUR / óra, + 10 EUR / munkanap étkezési hozzájárulás - havi 2000-2200 EUR

Munkavégzés helye
Tours (Franciaország)
Tours, Franciaország

Projekt menedzser

E-mailben küldött elérhetőséggel, vagy a +36202593841-es telefonszámon