Gyártósori operátor (szállással)

Kecskeméti partnerünkhöz, a Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.-hez keresünk gyártósori operátor pozícióba, minimum alapfokú végzettséggel rendelkező munkavállalókat. Szállás igény esetén biztosított.

Feladatok

  • Betanított gyári munka: Alkatrészek összeszerelése

Feltételek
  • Legalább alapfokú (8 általános iskolai) végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Részvétel a 2021.06.15.-i gyárlátogatáson

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség

Bérezés:
bruttó 1320-1960 Ft/óra + teljesítmény bónusz + SZÉP Kártya

  • Kezdő alapbér (Az első 3 hónapban): bruttó 1320 Ft/óra
  • 2 hónap után teljesítmény bónusz (10000-25000 Ft/hó)
  • 3 hónap utáni alapbér: bruttó 1400 Ft/óra + SZÉP Kártya (amire havi 7500 Ft-ot utalnak)
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% műszakpótlék
  • Fizetett szabadság, hétvégi pótlék

Munkaidő:
​​​​​Teljes munkaidős bejelentett állás

  • Vírushelyzet alatt: 2 műszakos munkavégzés, 12 órás műszakokban: 05:45-17:45 / 18:00-06:00; vírushelyzet után: 3 műszakos munkavégzés, 8 órás műszakokban: 06:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00

Utazás:

  • Céges busz innen: Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó és Nagykőrös
  • Utazási támogatás: A vonattal/ távolsági busszal utazóknak: 86%-os támogatás, Az autóval közlekezőknek 15 Ft/km támogatás jár (A Kecskeméten belüli utazást egyénileg kell megoldani!)
  • Havi egyszeri hazautazás teljes költségét állja a cég

Szállás:

  • Ingyenes szállás Kecskemét belvárosában azoknak a dolgozóknak, akik Kecskeméttől 60 km-nél messzebb laknak

Étkezés:

  • Napi egyszeri meleg étkezési lehetőség (nettó 335 Ft/nap)

Egyéb juttatások:

  • Munkaruha
  • Sportolási lehetőségek
  • Céges rendezvények

Kezdés
2021.06.17. kedd

Munkaidő
vírushelyzet alatt: 2 műszakos munkavégzés, vírushelyzet után: 3 műszakos munkavégzés

Bruttó bér
bruttó 1320-1400 Ft/óra + 40%-os műszakpótlék + teljesítményprémium + SZÉP kártya

Munkavégzés helye
Kecskemét
6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.

Projekt menedzser

Jelentkezéshez kérem küldje el önéletrajzát következő e-mail címre: karrier@mads.hu