Összeszerelő

Gyári munkásokat keresünk betanított munkára, Kecskemétre. Szállás igény esetén biztosított.

Feladatok
  • Alkatrészek összeszerelése  (Betanított munka)

Feltételek
  • Legalább alapfokú végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Részvétel a 2021.05.18.-i gyárlátogatáson

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes szállás azoknak a dolgozóknak, akik a munkavégzés helyétől 60 km-nél messzebb laknak
  • Céges busz a következő településekről: Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó és Nagykőrös
  • Utazási támogatás: vonat/ távolsági buszjegy árának 86%-át fizeti a cég/ Ha autóval közlekedik, 15 Ft/km utazási támogatás jár
  • 3 hónap próbaidő után béremelés és SZÉP kártya
  • Napi egyszeri meleg étkezési lehetőség (nettó 335 Ft/nap)
  • Fizetett szabadság, hétvégi pótlék, túlóra pótlék (Munkatörvény szerint)
  • vírushelyzet alatt: 2 műszakos munkavégzés, 12 órás műszakokban: 05:45-17:45 / 18:00-06:00; vírushelyzet után: 3 műszakos munkavégzés, 8 órás műszakokban: 06:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás

Egyéb juttatások:

  • Munkaruha:  munkaruha és azok tisztíttatása
  • Sportolási lehetőségek:  labdarúgás, teke, horgászat, fitnesz, tenisz.
  • Céges rendezvények: rendezvények, melyekre meghívhatja családtagjait: Knorr Bál, Családi Nap, Mikulás.

Kezdés
2021.05.18.

vírushelyzet alatt: 2 műszakos munkavégzés, vírushelyzet után: 3 műszakos munkavégzés

Bruttó bér
alapbér+ éjszakai pótlék+ teljesítmény bónusz+ Szép kártya

Munkavégzés helye
Kecskemét
6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.

Jelentkezéshez küldje el telefonszámát következő e-mail címre: karrier@mads.hu