Műszakvezető, targoncás jogosítvánnyal

IX. kerületi partnerünk logisztikai központjába keresünk, robotraktár kiépítésére, targoncavezető engedéllyel rendelkező műszakvezető munkatársakat.

Feladatok
  • Robotraktár rendszer összeszerelése
  • Anyagmozgatás a raktáron belül, targoncával
  • Adott műszak vezetése, munkavállalók koordinálása
  • Robotrendszer telepítésében való részvétel

Feltételek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Targoncavezető engedély
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Fontos, hogy ne félj a magasságtól, mert magasban is kell dolgoznod
  • Műszaki érzék
  • Magas szintű szerszámismeret
  • Pontosság és precizitás
  • Jó fizikai erőnlét

Kezdés
Azonnal

Beosztás: 06:00-15:00, 13:00-22:00, 21:00-06:00 akár csak állandó délelőttös, délutános és éjszakás műszakban

Bruttó bér
br. 2775 Ft/óra + váltott műszak esetén 30% műszakpótlék 18:00-6:00 között + hétvégi munkavégzés esetén további pótlékok

Budapest
1097 Budapest

Jelentkezés a karrier@mads.hu e-mail címre küldött elérhetőséggel és bemutatkozással vagy a +36202593841-es telefoszámon.