Targoncavezető / raktáros

Húskereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz keresünk targoncavezető/ raktáros munkatársakat, érdi telephelyükre.

Feladatok
  • Hústermékek mozgatása,rakodása
  • Termékek csomagolásra, szállításra való előkészítése
  • Targoncás és kézi anyagmozgatás
  • Mechanikus és elektronikus rakodóberendezések kezelése, felügyelete

Feltételek
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv, tüdőszűrő, orvosi alkalmassági (Elkészítésében segítünk)
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikum és teherbírás

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő háttér
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejárás támogatás
  • Modern munkakörnyezet, szuper jó közösséggel

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
H-P 06.00-18.30 között, csúsztatott munkarendben

Bruttó bér
bruttó 450.000 Ft/hó + próbaidő után 16.666 Ft cafeteria (SZÉP kártya)

Munkavégzés helye
Érd
Érd

Megjegyzés
Jelentkezésénél vegye figyelembe,hogy ez egy álló munka, húsfeldolgozó üzemben, +4-+7 Celsius fok közötti hőmérsékleten.

Jelentkezéséhez kérem küldje el fényképes önéletrajzát a következő email címre: karrier@mads.hu ; Tárgy mezőben jelölje : Targoncavezető munkatárs