HR Asszisztens

XIII. kerületi partnerünkhöz keresünk, HR asszisztens pozícióba új munkatársat teljes munkaidős beosztásban.

Feladatok
  • Álláshirdetések megfogalmazása és a megfelelő platformokon való meghirdetése
  • Lehetséges jelöltek felkutatása online és offline felületeken
  • Jelöltek előszűrése, interjú időpontok egyeztetése, tesztelése, interjúztatása

  • A kiválasztási folyamatok végén visszajelzés a jelöltek számára

  • Minden egyéb olyan feladat, amelynek elvégzésével közvetlen munkahelyi felettese a munkakörrel kapcsolatban megbízza

Feltételek
  • Szakirányú végzettség HR területen vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office és számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban

  • Emberközpontú, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Alapbér + éves bónusz + cafeteria + egyéb béren kívüli juttatások
  • Hűségprogramon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
  • Gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, darts, babzsákfotelek.
  • Céges programok, tematikus hónapok, sütinapok, 3 napos csapatépítő
  • Profi, fiatalos, lendületes és sokszínű csapat
  • Jól kidolgozott betanítási folyamat, folyamatos visszajelzések, amiből tudsz építkezni.
  • Kutyabarát munkahely

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, H-P között, heti 40 órában

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérjük

Munkavégzés helye
Budapest
1134 Budapest, Váci út

Projekt menedzser

Jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre.