Junior manuális szoftvertesztelő

Partnerünk - Magyarország legnagyobb hirdetésportáljához keresünk junior tesztelő munkatársat.

Feladatok

Ami feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

  • A Jófogás és a Használtautó.hu oldalakon elérhető szolgáltatások és mobilalkalmazások teljeskörű tesztelése felhasználói és admin felületen.
  •  A teszteredmények dokumentálása, kiértékelése, esetlegesen felmerülő hibák esetén hibajegyek rögzítése és utánkövetése.
  •  Az applikációk áruházában kapott visszajelzések dokumentálása, megválaszolása. Hibabejelentés esetén a hiba okának kinyomozása, reprodukálása, hibajegy készítése.
  • Teszttervek készítése meglévő és leendő fejlesztésekhez, ezek karbantartása.

Feltételek

Mit várunk tőled?

  • Rendelkezz felhasználói szintű informatikai ismeretekkel.
  • Fontos, hogy precízen végezd a munkád.
  • Előny, ha van tapasztalatod manuális tesztelésben, ismered a Google alkalmazásait, a Confluence-t, JIRA-t.
  • Nagyon fogunk örülni, ha van ISTQB vizsgád.
  • Légy proaktív, szívesen fogadjuk az ötleteidet.
  • Alapfokon beszélj és írj angolul.

Amit kínálunk

Cserébe a mi juttatásaink:

  • Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
  •  Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
  • Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
  • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
  • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
  • Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
  • Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is :)

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
9:00-17:30

Bruttó bér

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest-XIII. ker.

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Junior tesztelő