Termék manager

Partnerünk egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén. Szoftver és hardver projektek megvalósításához keresünk agilis fejlesztői csapatukba termék managert.

Feladatok
  • Termékcsoportokba tartozó termékportfólió kialakítása, elemzése, optimalizálása
  • Termékvízió megalkotása, piaci alapokon
  • Új és meglévő termékek piaci bevezetéséhez vagy termékmódosításhoz kapcsolódó koordinációs és kommunikációs feladatok ellátása
  • A termékfejlesztések koordinálása projektvezetőként és a teljes projektfolyamat felügyelete
  • Szabványok, tanúsítványok, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása
  • Termékspecifikáció készítése
  • Release cycle tervezése
  • Backlog karbantartás
  • Fejlesztések előrehaladásának riportolása
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a projekt menedzsmenttel, fejlesztő csapattal és hardver osztállyal

  • Szoftverfejlesztési projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Mobilos, webes alkalmazásokkal kapcsolatos aktuális trendek ismerete
  • Kreativitás, precizitás, jó kommunikációs készségek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-3 év releváns tapasztalat, termékmanagement tekintetében
  • Középiskolai végzettség
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő

Bruttó bér
br. 902.256 Ft / hó; Megegyezés szerint.

Budapest
Budapest - XI.kerület

Jelentkezésedhez kérlek küldd el fényképes önéletrajzod a következő email címre:karrier@mads.hu; Tárgy: Termék manager