Logisztikai adminisztrátor

Élelmiszergyártással foglalkozó partnerünk a FOOD Universum Kft. számára keresünk logisztikai adminisztrátort.

Feladatok
  • Termék- és alapanyagtörzs kezelése.
  • Termék- és alapanyag eladások egyeztetése a számlázással és a külker osztállyal.
  • Kapcsolattartás a beszállító, illetve ügyfélpartnerekkel.
  • Alapanyag- és készáru raktárból felkerülő nyomtatványok szétválogatása, ellenőrzése, eladások rögzítése, eljuttatása a megfelelő osztályra.
  • Alapanyag selejtezési jegyzőkönyvek ellenőrzése, gyűjtése, és leadásra elkészítése.
  • A termelési jelentések egyeztetése a termeléssel.

Feltételek
  • középiskolai végzettség
  • min. 1-2 éves hasonló, kerekedelmi és/vagy logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat
  • erős felhasználói szintű számítógépismeret (MS office)

Amit kínálunk
  • Havi BKK bérlet

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
08:00-17:00

Bruttó bér
Br. 255.000 Ft/hó

Munkavégzés helye
Budapest

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon: +36204413386

A honlapon vagy a karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal Tárgy_logisztikai admin