Ügyvédjelölt - V. kerület

Polgári jogi ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi irodába keresünk talpraesett, elhívatott ügyvédjelöltet.

Feladatok
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok cégjogi, gazdasági jog, szerzői jogi, ingatlan jogi területen
  • szerződések készítése, véleményezése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • cégeljárások bonyolítása
  • peres képviselet ellátásában való közreműködés, bírósági beadványok szerkesztése

Feltételek
  • jogi egyetemi végzettség
  • polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodában szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • pontos, figyelmes munkavégzés
  • egyéni és csapatmunkában való munkavégzésre való képesség

Előny:

  • román/szerb/ukrán nyelvtudás
  • tapasztalat cégeljárásokban

Amit biztosít az iroda:

  • szakmai képzések támogatása
  • szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet

Kezdés
Interjú után azonnal!

Munkaidő
Teljes munkaidő

Bruttó bér
Megegyezés szerint.

Budapest
1055 Budapest, Honvéd utca 16.

Megjegyzés
Projekt menedzser Vántus Anikó Email: vantus.aniko@mads.hu Telefon: +36 (20) 9797 984

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

Jelentkezni fényképes szakami önéletrajzzal és motivációslevéllel, a fizetési igény megjelölésével. Tárgy: Ügyvéfjelölt