Cipőbolti eladó - Premier Outlet Biatorbágy

A biatorbágyi Premier Outletben lévő cipőboltba keresünk eladó munkatársat, teljes munkaidőbe.

Feladatok
  • Vásárlók udvarias, pontos kiszolgálása, informálása
  • Törzsvásárlói program, illetve a vásárlói panaszok és megkeresések kezelése
  • Termékek ajánlása
  • Kasszagép kezelése
  • Az üzlethelyiség és az üzlet környezetének megfelelő megjelenésének, tisztaságának biztosítása
  • Csapattársak és az üzletvezető támogatása
  • Az üzlet egyedi promócióiban, eseményeiben és célkitűzéseinek teljesítésében való aktív részvétel

Feltételek
  • Min. középfokú végzettség
  • Kedves, emberközpontú személyiség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatjátékos

Előny:

  • Idegennyelv ismeret
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + vasárnap 100%-os műszakpótlék
  • Nettó 26.000 Ft/hó készpénz cafeteria hozzájárulás
  • Munkábajárás támogatása (BKV bérlet vagy benzinhozzájárulás)
  • Teljesítmény bónusz (max. a bér 20%-a)
  • Munkacipő és munkaruha

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
változó, havi beosztás szerint, heti 40 órában, hétvégén is - üzlet nyitva tartása: 9:00-21:00

Bruttó bér
alapbér bruttó 252.000 Ft/hó + nettó 26.000 Ft (készpénz cafeteria) + műszakpótlék + teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye
Biatorbágy
2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.

Projekt menedzser

Jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre! Tárgy: Cipőbolti eladó_Premier Outlet