Telefonos értékesítő munkatárs (hideghívás nélkül)

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk telefonos értékesítő munkatársat!

Feladatok
  • Beérkező megkeresések feldolgozása
  • Meglévő ügyfelek számára további szolgáltatások ajánlása/értékesítése.
  • Nem hideghívásos!!
  • az értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

  • már rendelkezik értékesítési tapasztalattal (telefonos, személyes)
  • legalább középfokú végzettsége van (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bír
  • határozott fellépésű, jó kommunikációs készség jellemzi
  • értékesítési szemléletű
  • eredményorientált és kitartó
  • önállóan és igényesen végzi a munkáját
  • ügyfélközpontú

Amit kínálunk
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • ​​​​​​​Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • ​​​​​​​Díjnyertes, A+ kategóriás, zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények
  • ​​​​​​​Lehetőség a fejlődésre

Kezdés
Megegyezés szerint

Munkaidő
08:00-16:30

Bruttó bér

Budapest
Budapest - XIII. ker

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

A honlapon vagy a karrier@mads.hu oldalra küldött önéletrajzzal. Tárgy: Értékesítés