Kommunikációs és webshop asszisztens

Sportruházati- és ajándékboltba keresünk kommunikációs és webshop asszisztens munkakörbe új munkatársat a IX. kerületbe!

Feladatok
  • E-mailes és Facebookos üzenetek megválaszolása, telefonhívások fogadása
  • Panaszok továbbítása az üzletvezetőnek/felettesnek
  • Webshopról megrendelt termékek összekészítése, ellenőrzése, átadása a futárszolgálatnak
  • Számlák elkészítése a webshopos rendelés alapján
  • Ha szükséges, kapcsolatfelvétel a vásárlókkal, helyettesítő termék ajánlása
  • Cserék kezelése
  • Sikertelen, hiányos, lejárt, visszajött rendelések adminisztrációja
  • Címkék nyomtatása

Feltételek
  • Érettségi
  • Udvarias kommunikáció, választékos szókincs
  • Kedves, ügyfélközpontú személyiség
  • Energikus, pörgős személyiség
  • Felhasználó szinű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapvetően rugalmas beosztás, H-Szo 9:00-20:00 között (de szükséges esetenként hétvégi napok vállalása, valamint meccsnapokon túlóra vállalása is!)
  • Próbaidő után dolgozói kedvezmény az árult termékekből
  • Próbaidő után, Nike termékekből álló egyenruhát biztosít a cég

Kezdés
Interjú után akár azonnal

H-Szo 9:00-20:00 között, heti 30-40 óra vállalásával, szükséges hétvégi napok vállalása is, illetve meccsnapokon túlóra vállalása

Bruttó bér
próbaidő alatt br. 375.000 Ft/hó, próbaidő után br. 405.000-421.000 Ft/hó, Havi 160 ledolgozott óránál több óra esetén + br. 2120 Ft/óra

Budapest
1091 Budapest, Üllői út 129.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal a karrier@mads.hu e-mail címre.