Távközlési tervező

Távközlési tervezéssel foglalkozó partnerünk, az MT Telecom Kft. számára keresünk számítástechnikai ismerettel (kiemelten AutoCAD) rendelkező távközlési tervezőt.

Feladatok

A munkakör betöltése során elvégzendő feladatok:

  • távközlési és optikai hálózatok nyomvonal kiviteli terveinek elkészítése és engedélyeztetése,
  • nyomvonaltervek műszaki rajzolása,
  • tervegyeztetésekben való részvétel,
  • kivitelezésben való közreműködés, tervezői művezetés.

Feltételek

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • műszaki középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.), AutoCAD tervezői szintű ismerete,
  • önálló munkavégzésre és probléma megoldásra való képesség.

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
08:00-16:30

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérem

Munkavégzés helye
Budapest

Projekt menedzser
Monoki Zsuzsanna
Email: monoki.zsuzsanna##at##mads.hu
Telefon: +36 (20) 259 3054

A honlapon vagy a karrer@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: tervező