Villamosmérnök

Egy éves fix időtartamú, kutatási-fejlesztési projektmunkára keresünk villamosmérnök munkavállalókat, Székesfehérvárra.

Feladatok
  • Automatizált logisztikai rendszer felprogramozása, villamos rendszer tervezése
  • PLC programozás, robotprogramozás
  • Közreműködés prototípusok próba szerelésében
  • Szakmai dokumentációk készítése a megtervezett rendszerekről

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

  • Legalább főiskolai vagy BSc végzettség Villamosmérnöki vagy Mechatronikai mérnök szakon
  • Legalább 3 év tapasztalat célgép építésben vagy automata gyártósor üzembe  helyezésében
  • PLC programozási és villamos szekrény tervezési tapasztalat
  • Csapat- és egyéni munkára is alkalmas személyiség
  • Képesség precíz, pontos, közérthető dokumentációk elkészítésére

Előny:

  • Tapasztalat robot programozásban
  • Safety programozás tapasztalat, safety szabványok ismerete
  • SolidWorks vagy más parametrikus 3D tervezőprogram ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Fejér megyei lakcím

Kezdés
Megbeszélés szerint

Munkaidő
H-P között, teljes munkaidő

Bruttó bér
bruttó 600.000-840.000 Ft/hó - megegyezés szerint

Munkavégzés helye
Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs utca

Jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre.