Junior könyvelő

10 éve dinamikusan fejlődő, stabil jövőképpel és anyagi háttérrel rendelkező könyvelő irodai partnerünk számára hosszútávra keresünk kollégát, junior könyvelő pozícióba.

Feladatok

Főbb feladatok:
•    aktív részvétel a napi könyvelési és adminisztrációs feladatok ellátásában
•    adatállományok karbantartása
•    havi, negyedéves és éves egyeztetések és jelentések előkészítése
•    adóbevallások előkészítése
•    adóhatósági ellenőrzéshez szükséges dokumentumok előkészítése
•    részvétel az éves beszámoló összeállításában

Feltételek

MINIMUM Elvárások:
•    Pénzügyi- és számviteli ügyintézői végzettség
•    Minimum 1 év folyamatos pénzügyi vagy könyvelési területen szerzett tapasztalat
•    Felhasználói szintű Excel tudás
•    Alapfokú adózási ismeretek
•    Fogékonyság a technikai újításokra
•    Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

•    jól felszerelt, modern munkakörnyezet
•    barátságos, támogató, együttműködő csapat
•    TÉNYLEGES 8 órás munkaidő és rugalmas feltételek, melyek egyensúlyt biztosítanak a munka és a magánélet között
•    sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka
•    folyamatos szakmai fejlődés a tulajdonos-szakértő támogatásával (20 éve a szakmában)
•    az EMBERI és SZAKMAI hozzáállás MEGBECSÜLT DÍJAZÁSA

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
09:00-17:00 ( H-P)

Bruttó bér
Megegyezés szerint

Budapest
Budapest - V. ker

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Junior könyvelő