Tüzeléstechnika műszerész

XV. kerületi partnerünkhöz keresünk, tüzeléstechnikai műszerész, kazán szervízes pozícióba új munkatársakat, teljes vagy részmunkaidőben.

Feladatok
  • A cég érdekkőrébe tartozó gázberendezések szerelése, karbantartása, beüzemelése. Elsősorban kondenzációs és kommuniális/ipari kazánok területén történő munkavégzés

Feltételek
  • Szakirányú képesítés
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Szervizes gyakorlat
  • Lojalitás a cég felé
  • Alkalmazkodási készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Megbeszélhető 4, 6 vagy 8 órás szerződés igény szerint
  • Alapbér + eseti prémium + karácsonyi bónusz

Kezdés
Akár azonnal

H-P között rész- vagy teljes munkaidőben, 4-6-8 órás beosztásban

Bruttó bér
375.000 - 676.000 Ft/hó - attól függően, hogy rész- vagy teljes munkaidős foglalkoztatás + eseti prémium + karácsonyi bónusz

Budapest
1154 Budapest

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre.