Online ügyfélkapcsolati tanácsadó

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk online ügyfélkapcsolati munkatársat!

Feladatok

  • az azonosítási folyamat elvégzése video chat segítségével
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • kimenő hívások indítása és bejövő hívások fogadása online azonosítás kapcsán
  • kapcsolattartás társosztályokkal

Feltételek
  • legalább középfokú végzettsége van (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel rendelkezik
  • határozott fellépésű és átlagon felüli kommunikációs készség jellemzi
  • ügyfélközpontú és igényes megjelenésű
  • aki egyéni és csapatmunkára is képes, nyitott és dinamikus személyiség
  • kimagasló ügyfél kiszolgálási adottságokkal rendelkezik
  • értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Díjnyertes, A+ kategóriás, zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények
  • Lehetőség a fejlődésre

Kezdés
Megegyezés szerint

Munkaidő
Teljes vagy részmunkaidő ( H-P 08:00-20:00 között)

Bruttó bér

Munkavégzés helye
Budapest

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon: +36204413386

Honlapon vagy a karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: online ügyfélkapcsolati munkatárs