Gyorséttermi munkatárs - ALLE ( XI. kerület)

A Boccacini Magyarország legújabb street food-ja. Tisztán és természetesen készítve, tartósítószertől és ízfokozóktól mentes. A Boccacini csapatába keresünk gyorséttermi munkatársakat.

Feladatok
  • Az előkészített ételek megsütése. ( Egyszerű falatkák, egyszerű sütési móddal és az új sütési technológiának köszönhetően nincs olajszag)
  • Rendelés felvétel és a vendégek kiszolgálása
  • Pénztárkezelés
  • Takarítás/gépek tisztítása
  • Nyitással és zárással kapcsolatos további teendők
  • Nyitvatartás: Hétfő-Szombat: 11-19 , Vasárnap: 10-18

Feltételek
  • Bolti eladói tapasztalat
  • A higéniai előírások maximális betartása
  • Mosolygós, pörgős személyiség, nagyon jó kommunikációs készséggel
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • Heti 5 nap vállalása hétfő és vasárnap között.

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Heti 5 nap ( H - V között) / munkaidő: 8 óra vagy részmunkaidő (4 illetve 6 óra)

Bruttó bér
1504 Ft / óra + Mt szerinti pótlék

Munkavégzés helye
Budapest

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Gyorsétterem ALLE