Szállodai konyhai kisegítő/mosogató (szezonmunka)

Nyári szezonra keresünk,, balatonszemesi, három csillagos hotelbe, konyhai kisegítő/mosogató kollégákat.

Feladatok
  • zöldségek tisztítása-szeletelése,
  • saláta bár összekészítése utasítás szerint,
  • konyhai rend és tisztaság megtartása utasítás szerint,
  • fehér mosogatóban mosogatógéppel eszközök elmosása,
  • fekete mosogatóban edények kézzel való tisztítása-elrakás,
  • műszakban lévő szakács kérésének betartása és munkája segítése pl: panírozás, elkészült ételek elrakása stb.

Feltételek
  • büntetlen előélet,
  • legalább alapfokú végzettség,
  • tiszta, igényes, rendezett megjelenés,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, jó erőnlét (edények emelése stb...),
  • kisebb monotonitás tűrése(pl. fehér mosogatóban ugyanolyan tányérok-eszközök tisztítása 1,5-2 órán keresztül)

Kezdés
Sikeres kiválasztás esetén, akár azonnal

Heti 40 óra, 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:00/12:00-21:00 - váltakozó műszakok

Bruttó bér
bruttó 4212 Ft/óra

Munkavégzés helye
Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Parti sétány