Raktári csoportvezetőt keresünk a IX. kerületben!

Logisztikai partnerünk számára keresünk raktári csoportvezetőket a IX. kerületbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok
  • 15 fős raktári csapat irányítása, támogatása
  • az adott terület munkaszervezése, koordinálása
  • raktári munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése
  • adminisztratív feladatok elvégzése
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • munkavédelmi szabályok betartása

Feltételek
  • Fizikai dolgozók irányításában szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság,precíz munkavégzés
  • dinamikus, ösztönző személyiség
  • határozott fellépés és magabiztos kommunikáció
  • hosszú távú munkavégzés és fejlődésre nyitottság
  • kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlékok
  • területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
H-P 2 műszak: 06:00-15:00; 13:00-22:00 + 2 szombat délelőtt

Bruttó bér
Versenyképes

Budapest
Budapest - IX. ker

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal: Tárgy: csoportvezető