Irodai asszisztens

II. kerületi ügyvédi irodába keresünk, angolul középfokon beszélő, irodai asszisztens munkatársat.

Feladatok
  • Cégek ellenőrzése, aláírás intézés, majd szerződések kiküldése aláírást követően
  • Justitia ügyvédi irodavezető rendszer kezelése
  • Számlák gyűjtése, iktatása, nyomonkövetése, scannelése, továbbítása a pénzügyre
  • Social media felületek kezelése, posztok készítése, update-k figyelése, üzenetek megválaszolása
  • Hírlevelek elkészítésében és kiküldésében való részvétel
  • Online rendelések leadása, kezelése, futárok fogadása, csomagok átvétele
  • Személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartás belső partnerekkel
  • Irodába érkező ügyfelek / vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Vezetőség munkájának támogatása

Feltételek
  • Érettségi
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (B2)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Proaktív hozzáállás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi / Gazdasági területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Justitia szoftver ismerete

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, heti 40 óra

Bruttó bér
Tapasztalattól függően, bruttó 300.000-375.000 Ft/hó

Budapest
1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal, a karrier@mads.hu e-mail címre