Irodavezető

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező regionális ügyvédi iroda, fiatalos, dinamikus csapatába keresünk, office manager munkatársat, exkluzív II. kerületi iroda vezetésére.

Feladatok
  • Justitia ügyvédi szoftver kezelése

  • Havi riportok lehívása, előkészítése

  • Számlakiállítás, nyomonkövetés

  • Könyvelési anyag összegyűjtése, ÁFA lista ellenőrzése, házipénztár ellenőrzése

  • Új ügyvédjelöltek körüli összes teendő az állásra jelentkezéstől kezdve a bérpapírok kiosztásáig

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal (IT cég, HR cég, könyvelő, marketing ügynökség)

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, találkozók szervezése, adminisztrálása

  • Kapcsolattartás az üzemeltetéssel, beszerzési feladatok ellátása

  • Office meetingek szervezése, vezetése

  • Irodán belüli események szervezése - team building, appreciation week, születésnapok stb.

  • Kisebb projektek menedzselése

  • Az iroda adminisztratív területeinek irányítása

Feltételek
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent a pénzügyi / gazdasági terület)
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Proaktív hozzáállás
  • Projektmenedzseri szemlélet

Amit kínálunk:

  • Színvonalas irodai környezet
  • Céges telefon, laptop
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos munkakör

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, heti 40 óra

Bruttó bér
Jelentkezésnél bérigény megjelölését kérjük!

Munkavégzés helye
Budapest
1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

Projekt menedzser