Irodavezető (Dunaharaszti)

Ipari kenőanyagokat, higiéniai termékeket, valamint hozzájuk kapcsolódó takarítási, tisztítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk, Dunaharasztiban lévő irodájába keresünk, irodavezető munkatársat.

Feladatok
  • Vevő kiszolgálás (rendelések felvétele, beszerzések indítása, szállítólevél kiállítása, fuvar megszervezése, számla kiállítása)
  • Pénzügyi adminisztráció - fenti dokumentumok lefűzése, könyvelés felé való leadása (elektronikusan), utalások bankba való beállítása, követeléskezelés (levelek kiküldése, telefonálás), pénztár kezelés, könyvelővel való kapcsolattartás stb
  • Raktáros kollégáknak munkák kiadása (kiszerelés, szállítás, rendrakás, stb.)
  • Értékesítő kollégák támogatása (ajánlat adásba való részvétel, árak összehasonlítása, stb.)
  • Készletek figyelése, leltározásba való részvétel
  • Munkaügyi dokumentumok összegyűjtése (helyben) és leadása a könyvelő felé
  • Iroda/cég működéséhez szükséges egyéb adminisztráció

Feltételek
  • Legalább középfokú végzettség (Érettségi)
  • Irodai munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat
  • Precíz, részletekre figyelő, fókuszált munkavégzés
  • Megoldás orientált hozzáállás
  • Több párhuzamos tevékenység odafigyelésének / elvégzésének a képessége
  • Pozitív, támogató személyiség
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)
  • Tud csapatban gondolkozni és dolgozni
  • ERP rendszer ismerete (NagyMachinátor ismerete előny, de nem feltétel)
  • MS Office gyakorlott ismerete, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek megléte

Előny:

  • Angol nyelv ismerete előny de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Alapbér + negyedéves bónusz
  • Ingyenes parkolási lehetőség az iroda előtt
  • Ingyen kávé, ásványvíz
  • Dolgozói kedvezmények

Kezdés
Sikeres kiválasztás esetén, akár azonnal

H-P 8.00-16.00 között, fél órás fizetett ebédszünettel (2-3 havonta előfordulhat túlóra)

Bruttó bér
Megegyezés szerint - a jelentkezésnél bérigény megjelölését kérjük

Munkavégzés helye
Dunaharaszti
2330 Dunaharaszti

Jelentkezéshez kérem kattintson a hirdetésben a "Jelentkezem a munkára" gombra!