Asszisztens/Jogi asszisztens

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező regionális ügyvédi iroda, fiatalos, dinamikus csapatába keresünk nyitott és agilis munkatársat, jogi asszisztens pozícióba.

Feladatok
  • Az ügyvédi iroda tevékenységének adminisztratív támogatása;

  • Justitia ügyvédi szoftver kezelése, iktatás;

  • Elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése;

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, hivatali és egyéb ügyintézés;

  • Jogszabályfigyelés, jogi kutatómunka végzése;

  • Ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítése;

  • Marketing feladatok elvégzése;

  • Kisebb HR feladatok (bérpapírok kiosztása, állásra jelentkezők nyomonkövetése);

  • Kisebb pénzügyi feladatok (számlák gyűjtése és nyomonkövetése).

Feltételek
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban;

  • Magabiztos Word és Excel használat;

  • Önálló és csapatban való munkavégzés;

  • Precizitás;

  • Megbízhatóság;

  • Kreativitás, motiváltság

Előny, de nem feltétel:

  • Ügyvédi irodában szerzett korábbi tapasztalat;

  • Német nyelv ismerete;

  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Cafeteria, bónusz;

  • Fiatal, dinamikus csapat;

  • Szakmai fejlődési lehetőség;

  • Gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen

  • Érdekes, változatos munkakör;

  • Jól felszerelt, modern iroda

  • Céges telefon, laptop.

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
H-P között, heti 40 órában

Bruttó bér
Megegyezés szerint

Munkavégzés helye
Budapest
1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

Projekt menedzser

Jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem a munkára" gombra!