Területi képviselő (Budapest - Pest megye)

Ipari szegmensnek termékeket és szolgáltatásokat értékesítő partnerünkhöz keresünk, területi képviselő kollégát, értékesítői feladatok ellátására.

Feladatok
  • Cég termékportfóliójának az értékesítése
  • Új vevők akvirálása, üzleti kapcsolatok kiépítése, tárgyalások szervezése, cég képviselete
  • Vevői igények megismerése, kiszolgálása
  • Értékesítési ciklus aktív menedzselése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Feltételek
  • Pozitív, megoldás orientált hozzáállás
  • Magabiztos fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Motivált és sikerorientált személyiség
  • “hunter” sales attitűd
  • Kiváló szervezőkészség
  • Előny de nem elvárás –iparban, B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, családias vállalati háttér
  • Változatos munka
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék) – nincs felső korlát
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (gépjármű, laptop, telefon)
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, rugalmas beosztás

Bruttó bér
Alapbér nettó 280.000 Ft + minden eladás után jutalék

Budapest és környéke - bizonyos feladatok otthonról is végezhetőek

Jelentkezéshez kattintson a "jelentkezem a munkára" gombra!