Energetikai projekt mérnök

Mérnöki tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk épületenergetikai projekt mérnököt.

Feladatok
  • Az energetikai jogszabályi környezet szerint végzett mérnöki szolgáltatások szakmai támogatása.
  • Épületenergetikai számítások elvégzése, szükséges kimeneti dokumentációk összeállítása
  • Energetikai tanácsadás, javaslattételek megfogalmazása
  • 3D-épületmodellek szoftveres elkészítése
  • Betanulási időszak után önálló munkavégzés és akár saját projektek az előkészítéstől, egészen a megvalósításig!

További kiegészítő feladatok

  • Árajánlatok és szerződések előkészítése
  • Ügyfél-kapcsolattartás
  • Pályázatok energetikai előkészítése
  • Tanulmányírás, kutatómunka
  • Órás elemzések

Cég bemutatása

Egy fenntartható világ megteremtésért dolgozunk, ezt nem csak munkának tekintjük, de hivatásnak és hobbinak is egyben. Jelenleg a lakossági, a céges és az állami szektorban is van megbízásunk.  Csak olyan projekteket vállalunk el, amiben azt látjuk, hogy egy jobb, fenntartható környezet létrehozását segítjük vele. Ezek jellemzően megújuló energiás vagy energiahatékonysági projektek szoktak lenni.

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Elsősorban energetika, épületenergetika, épületgépész területen)
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Épületenergetika iránti nagyfokú érdeklődés
  • Fenntarthatóság iránti elkötelezettség
  • Winwatt szoftver felhasználói szintű ismerete, energetikai tanúsítási folyamatban szerzett tapasztalat
  • Motiváció energetikai jogszabályi környezet megismerésére

Előny:

  • Energetikai auditálásban szerzett tapasztalat
  • CAD szoftverekben szerzett tapasztalat (AutoCAD, Solid Edge)
  • 3D modellezésben jártasság (Sketchup)
  • Német nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk
  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Dinamikus szimuláció és egyéb korszerű energetikai vizsgálati módszerek megismerésének lehetősége
  • Napelemes rendszerek villamos tervezésébe való bekapcsolódás lehetősége
  • Közvetlen, nyitott fiatalos csapat
  • Dinamikus fejlődési lehetőség

Bérezés, juttatások:

  • Tapasztalattól függő megbeszélés alapú bérezés, később projekt és teljesítmény alapú bónuszok bevezetésével
  • BKK bérlet vagy megye bérlet támogatás
  • OTP Egészségügyi pénztár
  • Távmunka támogatás
  • Céges SIM kártya és laptop igény esetén

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
8:00-17:00 között

Bruttó bér
Bruttó alapbér + egyéb juttatások (Lásd a

részben irodánkban (Budapest VI. kerület) részben home office

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

A hirdetés mellett szereplő "jelentkezem" gombra kattintva. Kérem, töltse fel a jelentkezés mellé önéletrajzát vagy küldje el a karrier@mads.hu email címre. Tárgy: energetikai mérnök