Junior üzletfejlesztési tanácsadó

XII. kerületi, üzletfejlesztési tanácsadó partnerünkhöz keresünk új kollégát, híbrid (részben otthonról is végezhető) munkavégzéssel.

Feladatok
  • Pénzügyi elemzések készítése
  • A működés folyamatainak feltárása, szemléltetése folyamatábrán
  • Egyéb üzletfejlesztéshez szükséges információk megszerzése (pl. Piackutatás)
  • Üzleti problémákra javaslattétel
  • Ügyfelek munkatársaival interjúk megtartása
  • Tárgyalásokon személyes részvétel
  • Senior munkatárs munkájának aktív támogatása

Feltételek
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Elkötelezezz tanulási vágy
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Pénzügyi/kontrolling szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatív gondolkodás
  • Átlag feletti munkabírás

Előny:

  • B2B tapasztalat

Kezdés
Sikeres kiválasztás esetén, akár azonnal

Munkaidő
H-P 9:00-17:00

Bruttó bér
Megegyezés szerint - jelentkezésnél bérigény feltüntetését kérjük!

1122 Budapest, Határőr út (Hibrid - részben otthonról is végezhető)

Jelentkezéshez kérem kattintson a "jelentkezem a munkára" gombra, és csatolja önéletrajzát!