Operatív pénzügyi menedzser

Élelmiszer gyártó és forgalmazó partnerünk, a FOOD Universum Kft. számára keresünk operatív pénzügyi munkatársat.

Feladatok

A vállalat pénzügyi adminisztrációjának vezetése:

  • a számlázási-, bizonylatolási- és kifizetési rend kialakítása
  • a számlázási-, bizonylatolási- és kifizetési folyamatok koordinációja
  • befizetések és kintlévőségek kezelése, nyilvántartása
  • pénzügyi-, üzleti terv nyomon követése
  • likviditás tervezése, cash flow menedzsment
  • pénztár, bank ellenőrzése
  • a számviteli szabályzatok elkészítésében való aktív részvétel
  • egyéb analitikus nyilvántartások vezetése
  • az osztály részére előírt feladatok, nyilvántartási és adatszolgáltatási kötelezettségek határidőre történő teljesítésének koordinációja
  • Pénzügyi ügyintézők munkájának napi szintű koordinálása, támogatása (számlázás, treasury, vevő kintlévőségkezelés, utólagos elszámolás),
  • Adatszolgáltatás a kontrollingnak, az ügyvezetésnek és a többi osztályvezetőnek
  • Projektek szakmai támogatása pénzügyi oldalról
  • Kapcsolattartás a könyvelővel, bérszámfejtővel
  • Egyéb felmerülő adminisztratív/operatív teendők ellátása.

Feltételek
  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú végezettség
  • Pénzügyi területen szerzett releváns, legalább 3 év tapasztalat,
  • Microsoft Office programok (kiemelten Excel) magas szintű ismerete
  • Gyakorlatias szemlélet, proaktív hozzáállás, vezetői képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
08:00-16:30

Bruttó bér
Bérigény megjelölésével

Budapest
Budapest - Nagytétény

Projekt menedzser
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier##at##mads.hu
Telefon:

A honlapunkon vagy a karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: operatív pénzügy