Targoncás anyagellátó

Fékalkatrészeket gyártó kecskeméti partnerünkhöz keresünk, anyagellátó pozícióba, targoncás jogosítvánnyal rendelkező munkavállalókat.

Feladatok
  • Kézi és gépi működtetésű targoncák kezelése, raklapok, dobozok, termékek vagy anyagok mozgatása
  • Anyagmozgatás a raktári és üzemi területen, szerelősorok kiszolgálása.
  • Hibamegelőzés folyamatos biztosítása.
  • Raktári rend fenntartása

Feltételek

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3312;3313;3324 gépcsoportra)
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Csapatban történő együttműködés
  • Többműszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Bérezés:

  • Alapbér bruttó 1600 Ft/óra
  • 12 órás műszak esetén + br. 3000 Ft/műszak
  • 2 hónap után teljesítmény bónusz (10000-25000 Ft/hó)
  • 3 hónap után SZÉP Kártya (amire havi 8333 Ft-ot utalnak)
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 35% műszakpótlék
  • Fizetett szabadság, hétvégi pótlék

Munkaidő:

  • ​​Teljes munkaidős bejelentett állás
  • 4/4 műszakos munkarend: 4 nap munka, 4 nap pihenő, 5:35-17:45, 18:00-6:00, 12 órás műszakokban

Utazás:

  • Céges busz innen: Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó, Nagykőrös, Kiskunfélegyháza
  • Utazási támogatás: A vonattal/ távolsági busszal utazóknak: 86%-os támogatás, Az autóval közlekezőknek 15 Ft/km támogatás jár (A Kecskeméten belüli utazást egyénileg kell megoldani!)
  • Havi egyszeri hazautazás teljes költségét állja a cég

Szállás:

  • Ingyenes szállás Kecskemét belvárosában azoknak a dolgozóknak, akik Kecskeméttől 60 km-nél messzebb laknak

Étkezés:

  • Napi egyszeri meleg étkezési lehetőség (nettó 352 Ft/nap)

Egyéb juttatások:

  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Sportolási lehetőségek
  • Céges rendezvények

Kezdés
Akár azonnal

4/4 műszakos munkarend, 4 nap munka, 4 nap pihenő - 12 órás műszakokban, 5:35-17:45 / 18:00-6:00

Bruttó bér
1600-2160 Ft/óra + műszakbónusz + teljesítményprémium + SZÉP Kártya + pótlékok

Munkavégzés helye
Kecskemét
6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.

Jelentkezéshez kérem küldje el önéletrajzát következő e-mail címre: karrier@mads.hu