Targoncavezető raktáros

XXII. kerületi, ventillátorok forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk, targoncavezető raktáros kollégát, azonnali kezdéssel.

Feladatok
  • Beérkező áru kamionról történő leszedése
  • Áru bevételezése, elrakodása
  • Értékesítéshez szükséges dokumentumok elhelyezése a termékekben
  • Áru kiadása szállítólevél alapján
  • Egyéb ritkán felmerülő feladatok: kisteherautóval áru kiszállítása, egységcsomagok összeállítása, apró irodai karbantartási feladatok

Feltételek
  • Érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány, min. 2-3 év tapasztalattal
  • Precíz, pontos munkavégzés

Kezdés
Sikeres interjú után, akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, H-Cs: 8:00-16:30, P: 8:00-13:40

Bruttó bér
bruttó 520.000 Ft/hó + bruttó 16.000 Ft/hó Cafeteria

Munkavégzés helye
Budapest
1225 Budapest, Tétényliget utca 3.

Projekt menedzser

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre!