Tűzvédelmi szerelő

Erdőkertesen lévő, tűzvédelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk, tűzvédelmi szerelő munkatársat. A munka ellátásához szükséges tanfolyamok biztosítva.

Feladatok
  • Tűzvédelmi feladatok ellátása, szerelés, karbantartás, felülvizsgálat, anyagcsere, érvényesség ellenőrzés
  • Dokumentáció vezetése (munkalap, építési napló, üzemeltetési napló, menetlevél stb.)
  • Gépkocsik, gépek, szerszámok tisztántartása, javítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Képzéseken való részvétel
  • Szerelésvezető által meghatározott munkák maradéktalan elvégzése, előre meghatározott ütemterv mellett
  • Megrendelő képviselőjének oktatása a telepített/karbantartott rendszerről, oktatási jegyzőkönyv kitöltése

Feltételek
  • Adott munkakör kapcsához affinitás, érdeklődési kör
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség
  • A munka ellátásához tanfolyamok elvégzése szükséges, melynek költségeit a vég vállalja, illetve a felkészülés lehetőségét biztosítja
  • Megbízhatóság
  • Igényes megjelenés
  • Szorgalom és rugalmasság

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Kapcsolódó szakvizsgák megléte

Kezdés
Sikeres interjú esetén, akár azonnal

Teljes munkaidő, heti 40 óra, előre meghatározott munkaidő/beosztás mellett

Bruttó bér
Jelentkezésnél bérigény megjelölését kérjük!

Munkavégzés helye
Erdőkertes
2113 Erdőkertes

Jelentkezéshez kattintson a "jelentkezem a munkára" gombra, vagy küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre.