Éjszakai hostel recepciós

Éjszakai bagoly vagy? Bővítsd tapasztalataidat a turizmus területén! A belváros szívében lévő party hostelbe keresünk éjszakai recepciós munkatársat, előre megbeszélt, rugalmas beosztásban.

Feladatok
  • Vendégek fogadása, szobák és kulcsok átadása
  • Vendégek adatainak adminisztrálása
  • Információ átadás, felmerülő kérdések megválaszolása
  • Vendégek távozásakor kulcsok visszavétele

Feltételek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás (vendégek nagy része külföldi)
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Városismeret
  • Jó problémamegoldó készség
  • Heti 3-4 éjszakai műszak vállalása

Előny:

  • Korábbi recepciós munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Angol mellett más idegennyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Pörgős, változatos munkakör, ahol egyik nap sem ugyan olyan
  • Személyzeti étkezés
  • Fizetett próbanap, oktatás, tréning
  • Fiatalos, lendületes csapat

Kezdés
Azonnal

H-V között, előre megbeszélt beosztásban, heti 3-4 éjszaka vállalásával, 20:00-8:00 között, havi 172 órában

Bruttó bér
bruttó 451.000-526.000 Ft/hó, vállalt napok számától függően

Budapest
1074 Budapest, Dob utca

Jelentkezéshez kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@mads.hu e-mail címre.