Szoftverfejlesztési vezető

Partnerünk egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén. Olyan kollégát keresünk fejlesztői csapatukba, aki technikai tudással és vezetői attitűddel is rendelkezik. A csapat szerves részévé válik és a naprakész szakmai tudásával a fejlesztők napi szintű munkáját támogatja a szoftverfejlesztés teljes életciklusában, valamint a csapatkohézió kialakításában és egyéb vezetői feladatok ellátásában.

Feladatok
  • Egyidejűleg több fejlesztési projekt összefogása, vezetése a tervezéstől a megvalósításig (erőforrások ütemezése, csapat kapacitás kihasználtságának tervezése)
  • Több projekt párhuzamos kezelése, együttműködve a projekt- és termékmenedzserekkel
  • Szakmai támogatás a csapat számára (tervezéstől a kódolásig), személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, vezetők folyamatos tájékoztatása a projektek előrehaladásával kapcsolatban
  • Projektek dokumentálása (projekt tervezési fázisai, altevékenységek, kockázatértékelés, mérföldkövek tervezése, rögzítése)
  • Csapat teljesítményének nyomon követése, tagok motiválása
  • Felelősségvállalás a csapat teljesítményéért, az elkészített projektért

Feltételek
  • Szoftverfejlesztési projektek vezetésében és irányításában szerzett tapasztalat
  • Egyéni, csapat és projekt célok összehangolásában szerzett gyakorlat
  • Különféle projektvezetési metodológiák ismerete, azokban szerzett tapasztalat
  • Min. 5 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Git ismeret
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kódbázis minőségének kialakítása
Előny:
  • Linux rendszerek ismerete
  • Qt framework ismerete
  • Gitlab tapasztalatok
  • Projekt vezetéssel kapcsolatos referenciák
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli,változatos feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő

Bruttó bér
br. 1.203.008 Ft / hó; Megegyezés szerint.

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest - XI. kerület

Projekt menedzser

Jelentkezésedhez kérlek küldd el fényképes önéletrajzod a következő email címre:karrier@mads.hu; Tárgy: Szoftverfejlesztési vezető