Senior C# fejlesztő

Feladat jellegű munkavégzésre keresünk tapasztalt senior C# fejlesztőt. Partnerünk ügyfelei elsősorban az USA-ból származnak, közöttük megtalálható a Smithsonian Institution, a Live Nation, és maga a Microsoft is.

Feladatok
  • ASP.NET alapú webes tartalom kezelő rendszerek fejlesztése
  • Közreműködés egyéb R&D (kutatás-fejlesztés) projektekben
  • Meglévő programok felülvizsgálata, szükség esetén javítása, módosítása

Feltételek
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Egyéni vállalkozói engedély
  • Szakmai dokumentációk megértéséhez és írásához szükséges mértékű angol nyelvtudás
  • C# nyelv magasszintű ismerete.
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, kreativitás, probléma megoldó készség

Előny:

  • Boostrap,SASS,Vue vagy egyéb modern javascript keretrendszer ismeret
  • ASP.Net (Core) MVC tapasztalat
  • SQL és valamilyen verziókezelőben (GIT,SVN) szerzett tapasztalat
  • CMS rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Feladat jellegű munkavégzés.

Bruttó bér
Kifizetés az adott feladat végén, bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye
Budapest
Otthonról végezhető

Projekt menedzser

Jelentkezéshez kérem küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre.