Szoftvertesztelő

Partnerünk egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén. Agilis fejlesztői csapatukba Szoftvertesztelő munkatársat keresünk.

Feladatok
  • Manuális módon funkcionális tesztelések végrehajtása, tesztelési riportok elkészítése
  • Teszttervek és tesztforgatókönyvek készítése, a tesztesetek részletes kidolgozása, folyamatos aktualizálása
  • Talált hibák rögzítése, azok nyomon követése, majd ellenőrző tesztelése
  • Tesztfolyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel
  • Tesztelt szoftver típusok: Web alkalmazások, mobil alkalmazások, saját fejlesztésű szoftverek

Feltételek
  • Releváns, minimum 3-5 éves munkatapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Linux ismeret
  • Web service technológiák ismerete
  • Webes alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Középiskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
Előnyök:
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • ISTQB vizsga
  • Jmeter, Postman ismeret
  • Mobil alkalmazástesztelésben szerzett tapasztalat
  • Webes teszt automatizálásban szerzett tapasztalat (Selenium)

Amit kínálunk a versenyképes juttatási csomag és a kiváló kávén felül:
  • Szakmai fejlődési lehetőség (külső és belső továbbképzések)

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő

Bruttó bér
br. 902.256 - 1.052.631 Ft / hó ; Megegyezés szerint.

Budapest
Budapest - XI. kerület

Jelentkezésedhez kérlek küldd el fényképes önéletrajzod a következő email címre:karrier@mads.hu; Tárgy: Senior tesztelő