Cukrász

Tudjuk, hogy az életet édesen érdemesebb élni, de azt is tudjuk nem mindegy, hogy hogyan. Zuglóban, egy csendes, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető kis utcában, élettel teli, vidám hangulatú munkahelyre keresünk cukrász kollégákat.

Feladatok

Nálunk nincsenek fix posztok, idővel mindenki megtanulja az összes munkafolyamatot (természetesen nem egyszerre és nem azonnal), de aki szeretne magasabb szintű tudást elsajátítani a mentes termékek gyártása területén, itt a helye!

Feladatok:

  • Glutén-, tej- és cukormentes cukrászati és pékipari termékek gyártása
  • Tészták keverése, kiadagolása, sütése
  • Krémek és töltelékek előkészítése
  • Sütemények vágása és csomagolása
  • Sós és édes szárazáru kiadagolása

  • Középfokú végzettség - pályakezdő cukrászok jelentkezését is várjuk!
  • Nyitottság mentes termékek készítésére
  • Konyhai/pékségi/cukrászati tapasztalat vagy végzettség - Ha mindkettő van előny, de nem kizáró tényező egyiknek a hiánya.
  • Magára igényes, tiszta és rendszerető típus
  • Jó csapatjátékos
  • Optimista, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Alapbér + pótlékok + teljesítmény bónusz + Cafeteria
  • Stabilitás, tervezhetőség, fix hosszútávú munkalehetőség
  • Jó hangulatú, lendületes csapat
  • Teljes mértékben bejelentett állás
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Váltott műszak (hétfőtől péntekig és vasárnaptól csütörtökig), napi 8 óra (7:00-15:30 vagy 12:00-20:30)

Bruttó bér
havi alapbér br. 315.000-345.000 Ft + próbaidő után havi 20.000-50.000 Ft teljesítmény bónusz + SZÉP kártya 10.000-15.000 Ft

Budapest
1142 Budapest, Balázs park

Projekt menedzser
Márk Eszter
Email: mark.eszter##at##mads.hu
Telefon: +36 (1) 951 0754

Jelentkezéshez kérem küldje el önéletrajzát a karrier@mads.hu e-mail címre!