Felszolgáló (Szezonmunka - Budapest)

Szezonmunkára keresünk felszolgálókat budapesti hotelbe, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok
  • Vendégek udvarias és pontos kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, italok felszolgálása
  • Büfé résznél vendégek kiszolgálása, fizettetése
  • Munkaterület rendben tartása, tányérok, poharak leszedése

Feltételek
  • Büntetlen előélet
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kedves, vendégközpontú hozzáállás
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Ápolt megjelenés
  • Megfelelő fizikum, állóképesség
  • Elvárt öltözet: Fehér ing, fekete nadrág, fekete cipő

Kezdés
Sikeres kiválasztás esetén azonnal

12 órás munkarend (07:00-19:00), pihenőnapok megbeszélés alapján

Bruttó bér
br. 2200 Ft/óra

Budapest
1039 Budapest, Kossuth Lajos üdpt. 136.

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát a dombi.olivia@mads.hu e-mail címre!