Szakács

Tapasztalattal rendelkező szakács munkavállalókat keresünk, a XIII. kerületi Frangepán utcába.

Feladatok
  • Aktív részvétel a napi főzésben.
  • Alapanyag szakszerű átvétele, tárolása, kezelése.
  • Tálalásban való részvétel.
  • Külső egységbe szállított étel megfelelő csomagolása.
  • Külső egységből visszahozott étel selejtezése, átürítése.
  • Szükség esetén besegíteni a mosogatásba.

Feltételek
  • Minimum 2-3 év szakács munkakörben szerett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igényes megjelenés, megfelelő személyi higiénia
  • Képesség önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidő állás
  • Csak hétköznapi műszakok, hétvégén nincs munkavégzés
  • Személyzeti étkezés
  • Korlátlan kávé fogyasztás

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
H-P 7:00-16:00 között

Bruttó bér
megbeszélés szerinti alapbér + személyzeti étkezés + korlátlan kávé fogyasztás

Budapest
1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.

Jelentkezéshez kattintson a hirdetésben a "jelentkezem" gombra!